Salon Optyczny - Piotr Nycz

Autorem zdjęć jest znany bytomski fotograf Michał Gawdzik.

O Firmie:

Polub nas na Facebooku!

Salon Optyczny Piotr Nycz jest polską, rodzinną firmą ceniącą tradycję. Od początku istnienia jej celem było wprowadzanie najnowszych rozwiązań w dziedzinie optyki okularowej. Tak jest do dziś.

Założycielem Salonu jest Piotr Nycz. Dzięki nauce u jednego z najlepszych mistrzów śląskiej optyki Stanisława Szostaka zdobywa upragniony zawód. Aby pracować i podnosić swoje kwalifikacje, pod koniec lat osiemdziesiątych wyjeżdża na Zachód. Szybko uczy sie języka. Zostaje zatrudniony przez duży Salon Optyczny. Oddaje sie całkowicie swojej pracy, korzysta z kursów i szkoleń. Jego zaangażowanie zostaje zauważone. Jest odpowiedzialny za pracownię optyczną. Później już kieruje całym Salonem.

Cały czas myśli o własnej firmie i tęskni za rodziną. Nawiązuje kontakty z wieloma firmami, z którymi pragnie współpracować w Polsce. Rozmawia m.i.n z Wolfgangiem Hammerschmidtem - dyrektorem na Europę Środkową i Wschodnią firmy Essilor.

Firma Essilor to największy na świecie producent szkieł okularowych. W 1995 roku Piotr Nycz wraca do Polski.

08.10.1995 roku zostaje otwarty Salon Optyczny przy ul. Piłsudskiego 70 w Bytomiu.

Salon od początku spełnia najwyższe europejskie standardy, proponując dobre produkty i serwis na najwyższym poziomie. Firma pozyskuje klientów doceniających te wartości. W miarę możliwości Piotr Nycz uczestniczy w kongresach i wystawach optycznych aby zdobywać wiedzę o nowych, innowacyjnych produktach oraz trendach w modzie okularowej.

W 2012 roku Salon Optyczny Piotr Nycz zostaje przyjęty do klubu "MASTER OF VISION". Klub ten zrzesza tylko 40 najlepszych salonów optycznych w Polsce.

Galeria:

Telefon:

(032) 282-31-77

Gabinet okulistyczny:
Gabinet Okulistyczny - Piotr Nycz
Czynny od poniedziałku do piątku!
50% zniżki na pełne badanie okulistyczne przy zamówieniu OKULARÓW JEDNOOGNISKOWYCH!
100% zniżki na pełne badanie okulistyczne przy zamówieniu OKULARÓW PROGRESYWNYCH!
Materiał filmowy:
Varilux S 4D
Przełom w technologii soczewek progresywnych!

Optyk Radzionków, Bytom, Tarnowskie Góry, Piekary Śląskie, Chorzów, Gliwice, Zabrze, Katowice, Siemianowice Śląskie, Świętochłowice, Ruda Śląska, Miechowice, Świerklaniec, Szombierki, Stolarzowice, Będzin, Czeladź, Mikołów, Mysłowice, Tychy, Sosnowiec, Jaworzno, Dąbrowa Górnicza, Knurów, Pyskowice, Lubliniec.