Salon Optyczny - Piotr Nycz

Na zdjęciach Pani Anna Hyla, wieloletnia klientka Salonu.
Dziękujemy Pani Annie za udział w sesji zdjęciowej.

Oferta:

Polub nas na Facebooku!

Niepowtarzalny styl w jakim zaprojektowano Salon stwarza wyjątkowy klimat. Ma on służyć wszystkim klientom. To dla ich wygody już w 1995 roku zrezygnowano z tradycyjnej lady sklepowej. Wszystkie oprawki można wziąć do ręki, porównać z innymi, przymierzyć.

Kładzie się tutaj duży nacisk na jakość oferowanych produktów, również tych tanich. Na bieżąco wprowadza się najnowsze rozwiązania. Dotyczą one materiałów z jakich wykonane są oprawki oraz szkieł okularowych. Salon współpracuje z najlepszymi producentami szkieł okularowych.

Od tych tradycyjnych po te najbardziej zaawansowane technologicznie np. progresywne szkła okularowe VARILUX S 4D. Można je zamówić tylko u 40-stu optyków w Polsce. Jest to produkt wyjątkowy, dla najbardziej wymagających.

Duży wybór oprawek sprawia, że każdy może znaleźć jakieś dla siebie. Doświadczeni optycy służą oczywiście radą. W ofercie znajdują się okulary polskich firm jak i tych znanych na świecie. Proponuje sie też oprawki dla dzieci. Przykładem mogą być oprawki włoskiej firmy Miraflex. Są lekkie, bezpieczne i wyjątkowo wytrzymałe.

Na wszystkie oprawki udziela się oczywiście dwa lata gwarancji. W Salonie dokonuje się też drobnych napraw, regulacji okularów, wymiany nosków itp. Najczęściej serwis ten jest bezpłatny.

Galeria:

Telefon:

(032) 282-31-77

Gabinet okulistyczny:
Gabinet Okulistyczny - Piotr Nycz
Czynny od poniedziałku do piątku!
Materiał filmowy:
Varilux S 4D
Varilux S 4D - Przełom w technologii soczewek progresywnych!

Optyk Radzionków, Bytom, Tarnowskie Góry, Piekary Śląskie, Chorzów, Gliwice, Zabrze, Katowice, Siemianowice Śląskie, Świętochłowice, Ruda Śląska, Miechowice, Świerklaniec, Szombierki, Stolarzowice, Będzin, Czeladź, Mikołów, Mysłowice, Tychy, Sosnowiec, Jaworzno, Dąbrowa Górnicza, Knurów, Pyskowice, Lubliniec.