Salon Optyczny - Piotr Nycz

Szkła progresywne:

Polub nas na Facebooku!

To najbardziej zaawansowane, estetyczne i wygodne rozwiązanie dla osób potrzebujących okularów do patrzenia w dal i do czytania. Szkła progresywne zapewniają wyraźne i ostre widzenie niezależnie od odległości.

Dzięki nim nosi się tylko jedną parę okularów bez konieczności ciągłej ich zamiany. Bez względu na to czy jest się krótkowidzem czy dalekowidzem, czy ma sie astygmatyzm szkła progresywne skorygują wzrok, jednocześnie przywracając naturalne widzenie na każdą odległość.

Salon Optyczny Piotr Nycz od 1995 roku specjalizuje się w doborze okularów progresywnych. Poleca jednak te najlepsze, sprawdzone pod każdym względem. Wysoka jakoąć to gwarancja szybkiej adaptacji i komfortu. Wiodącymi na świecie firmami produkującymi soczewki progresywne są: japońska firma Hoya oraz francuska firma Essilor.

Oferujemy wiele wersji szkieł progresywnych. Najnowsze stanowią przełom w dziedzinie jakosci widzenia. Wykorzystano w nich rewolucyjne technologie oparte na najnowszych osiągnięciach optyki i wiedzy z dziedziny fizjologii, które gwarantują użytkownikom doskonałą jakość widzenia bez żadnych ograniczeń.

Dla wyjątkowo wymagających dostępne są szkła progresywne Varilux S 4D.

Galeria:

Telefon:

(032) 282-31-77

Gabinet okulistyczny:
Gabinet Okulistyczny - Piotr Nycz
Czynny od poniedziałku do piątku!
100% zniżki na pełne badanie okulistyczne przy zamówieniu OKULARÓW PROGRESYWNYCH!
Materiał filmowy:
Varilux S 4D
Varilux S 4D - Przełom w technologii soczewek progresywnych!

Optyk Radzionków, Bytom, Tarnowskie Góry, Piekary Śląskie, Chorzów, Gliwice, Zabrze, Katowice, Siemianowice Śląskie, Świętochłowice, Ruda Śląska, Miechowice, Świerklaniec, Szombierki, Stolarzowice, Będzin, Czeladź, Mikołów, Mysłowice, Tychy, Sosnowiec, Jaworzno, Dąbrowa Górnicza, Knurów, Pyskowice, Lubliniec.